O FIRMIE


23 lat doświadczenia 

tysiące umytych samochodów 

tysiące zadowolonych klientów

1996 rok 

Nasza myjnia automatyczna powstała w 1996 roku i była pierwszą myjnią automatyczną w Stalowej Woli oraz w całym ówczesnym województwie tarnobrzeskim. Od samego początku naszym priorytetem było wyrobienie sobie marki lidera na rynku mycia samochodów poprzez zadowolenie naszych klientów.

1998 rok 

W 1998 roku wprowadziliśmy KARTY STAŁEGO KLIENTA, które obowiązują do dziś i cieszą się ogromną popularnością.

2008 rok 

W 2008 roku wychodząc naprzeciw naszym klientom i podążając za nowoczesnymi rozwiązaniami w dziedzinie mycia samochodów, rozszerzyliśmy ofertę o Samoobsługową Myjnię Bezdotykową typu kontenerowego renomowanej Niemieckiej firmy Christ.

 Dzięki temu TYLKO U NAS, każdy klient ma możliwość wyboru różnych opcji mycia samochodu w zależności od swoich preferencji, pogody czy stopnia zabrudzenia samochodu (myjnia automatyczna z obsługą i szczotkami gąbkowymi lub myjnia samoobsługowa – bezdotykowa). Nasi klienci z tego rozwiązania są bardzo zadowoleni i w zależności od w.w. czynników dobierają opcję mycia samochodu. Należy tutaj wspomnieć, iż takie możliwości oferuje w naszym mieście tylko nasza myjnia. 

Jeżeli macie Państwo propozycje zmian na lepsze na Naszej Myjni, prosimy o wysyłanie wiadomości na nasz kontakt z sugestiami, za które z góry dziękujemy.